Advokaadibüroost

THOR Advokaadibüroo asutati 2012. aastal eesmärgiga pakkuda personaalset ja paindlikku õigusteenust. Aastatega on meie peamisteks klientideks saanud väikese ja keskmise suurusega ettevõtted, mittetulunduslikud ühinguid ning inimesed argistes õigusküsimustes.

Advokaadibüroo aitab lahendada ja on toeks õigusküsimuste lahendamisel, et saaksite oma aega kasutada efektiivselt ja vajaduspõhiselt. Paljude õigusküsimuste lahendamine ise võib paraku võta väga suure osa ajast selgust saavutamata. Kliendi küsimuse lahendamisel eelistamine optimaalset, efektiivset ja tulemusele suunatud lähenemist. Argielu meie ümber on reeglite ja kohustuse detailsuse tõttu muutumas üha keerulisemaks, mis tingib üha enam vajaduse kaaluda läbi tehtavate otsuste, tehingute või plaanide võimalikud riskid (sealhulgas õiguslikud riskid).

Advokaadi poolt pakutav teenus ei ole juristi ega õigusbüroo teenus. Advokaadi nimetust saab kanda vaid Eesti Advokatuuri liige, kes selle kutse saamiseks on läbinud keerulise kutseeksami. Advokaatide pakutav õigusteenus on tagatud kliendi ja advokaadi suhtlusele rakenduva konfidentsiaalsuskohustusega ning advokaadi poolt pakutavale õigusteenusele rakendub kutsekindlustus. Samuti on advokaatidele ettenähtud kohustuslik iga-aastane koolituskohustus teadmiste ajakohastamiseks.

Advokaadibüroo poolt osutatava õigusteenuse kasutamisel peab kindlasti arvestama selle võimaliku kulukusega. Advokaadi poolt osutatav õigusteenus on reeglina tasustatud tunnitasuga, mille advokaadi jaoks lihtsamate ülesannete lahendamise kulu on sadades, mahukamate ja keerulisemate ülesannete lahendamine aga tuhandetes ja enamates eurodes.

Soovides pakkuda klientidele suuremat paindlikkust nõustame kliente nii personaalsel kliendikohtumisel kui kaugnõustamise (videonõustamine elektrooniliste kanalite vahendusel) vormis.

Võtke ühendust

Advokaadibüroo tööaeg on esmaspäevast neljapäevani kell 10.00 kuni 17.00

Advokaadibüroos toimub vastuvõtt eelnevalt broneeritud aja alusel.
Advokaadibüroo tegevusest tulenevalt ei ole võimalik teenindada juhuslikke eelnevalt registreerimata pöördumisi.

Asukoht:
Sõpruse pst 29-12 (5. korrus), 10615 Tallinn

Tel: (+372) 6 801 681
Faks: (+372) 6 801 682
E-mail: info (at) thor.ee
Menetlusdokumendid: menetlus (at) thor.ee

Saatke sõnum